Турска сган

Място за разтуха
Scorpions
Администратор
Администратор
Reactions:
Регистриран: ср фев 13, 2019 5:39 pm
От къде сте: Крумовград
Контакти:

Турска сган

Мнение от Scorpions » съб юни 20, 2020 2:00 pm

На 21.07.2019г Бе сгазено моето куче от човек с турски произход,който неможе да кара,не хае за живота,било то човешкия или животинския
този човек най-нагло ми прегази кучето,което беше старо,да старо е но защо трябва някв турчин да го прегази...не му дреме за живота..той няма нищо!
заслужава затвор!!!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
В следствие на болките,който кучето имаше при нанесена щета от страна на селянина,който го прегази,Сара
почина,не от естествена смърт,а от това че поредния баламурник си е закупил книжката, и не знае как да кара
това е подсъдимо ! за такът тип хора трябва да има наказание с години затвор!!!! :devil: :devil: :devil: :devil:
;s ;s :verysad: :devil: :arg: :S:

Scorpions
Администратор
Администратор
Reactions:
Контакти:

Re: Турска сган

Мнение от Scorpions » пон юни 29, 2020 4:39 pm

Тоя е за колене :evil: :evil: :evil:
Scorpions
Администратор
Администратор
Reactions:
Контакти:

Мнение от Scorpions » чет авг 20, 2020 12:59 pm

ДОЛУ ТУРЧИНААААА :@@@@@@@ ЕБЕМ ТИ МАЙКАТАТУРСКАААА :@
Perfe <3
Потребител
Потребител
Reactions:
Регистриран: нед фев 23, 2020 10:06 pm
От къде сте: Хасково

Мнение от Perfe <3 » ср авг 26, 2020 12:34 pm

Попринцип аз съм турчин и да и аз имах подобна история. Живея в къща... преди няколко години един крадец с цигански произход влезе в къщата ми, тогава аз имах едно куче ротвайлер с име "Панчо", което не беше много голямо, но не бе и малко. То се нахвърли на крадеца и му направи рана на крака. Аз естествено бях в тоалетната и не можех да реагирам много бързо, само отворих врата и надзърнах цвета на кожата му след като излиза. След няколко седмици (мисля че 2), този същия индивид е влязъл пак и то през ноща и ми е наръгал кучето, след това е избягал. Сигнализирах полицията, но нямаше доказателства, така че дело нямаше. Същия този циганин не го видях повече.
Scorpions
Администратор
Администратор
Reactions:
Контакти:

Мнение от Scorpions » чет сеп 17, 2020 12:10 pm

Доказателства се правят много лесно..снимаш и ходиш в полицията...но човекът който му прегази кучето нарочно заслужава СМЪРТ ! било то от мен или от някой друг ! такива хора не се оставят на свобода
Scorpions
Администратор
Администратор
Reactions:
Контакти:

Мнение от Scorpions » пон сеп 21, 2020 2:42 pm

Perfe <3 написа:
ср авг 26, 2020 12:34 pm
Попринцип аз съм турчин и да и аз имах подобна история. Живея в къща... преди няколко години един крадец с цигански произход влезе в къщата ми, тогава аз имах едно куче ротвайлер с име "Панчо", което не беше много голямо, но не бе и малко. То се нахвърли на крадеца и му направи рана на крака. Аз естествено бях в тоалетната и не можех да реагирам много бързо, само отворих врата и надзърнах цвета на кожата му след като излиза. След няколко седмици (мисля че 2), този същия индивид е влязъл пак и то през ноща и ми е наръгал кучето, след това е избягал. Сигнализирах полицията, но нямаше доказателства, така че дело нямаше. Същия този циганин не го видях повече.
Айде обесни ми тогава следната случка която се случи днес и пак със турци !
минава некъв такъв на турски ми пищи нещо,нащо ремарке спряно на пътя,ама забележи че може да се минава,хората живеещи на около нищи не казват само некв турчин със черен ван(от турция) пищи че ремаркето било на пътия(предполагам) нещо ми пиши на турски и аз не разбирам но мисля че е това..и ся ми кажи че вие сте нормални..кви хора има на тоя свят не знам..
Perfe <3
Потребител
Потребител
Reactions:
Регистриран: нед фев 23, 2020 10:06 pm
От къде сте: Хасково

Мнение от Perfe <3 » нед окт 04, 2020 9:44 pm

Scorpions написа:
пон сеп 21, 2020 2:42 pm
Perfe <3 написа:
ср авг 26, 2020 12:34 pm
Айде обесни ми тогава следната случка която се случи днес и пак със турци !
минава некъв такъв на турски ми пищи нещо,нащо ремарке спряно на пътя,ама забележи че може да се минава,хората живеещи на около нищи не казват само некв турчин със черен ван(от турция) пищи че ремаркето било на пътия(предполагам) нещо ми пиши на турски и аз не разбирам но мисля че е това..и ся ми кажи че вие сте нормални..кви хора има на тоя свят не знам..
Аз каква вина имам? Тва че има неадекватни хора, не значи че аз съм виновен с нещо?
Scorpions
Администратор
Администратор
Reactions:
Контакти:

Мнение от Scorpions » ср окт 14, 2020 3:27 pm

Ти не,до някой други хора определено ДА и като гледам всичките сте един дол дренки бате..кой на кой завижда :evil:
Отговори

Върни се в “ОБЩИ ПРИКАЗКИ”